Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem. Warszawa (3h) (26.04)

05 Kwietnia, Warszawa (19:00 – 22:00)

Spotykamy się, aby we wspólnym ruchu celebrować radość, wolność i otwartość! Dzięki tym warsztatom możesz wyruszyć w taneczną podróż, odkrywając nowe kawałki samego siebie.

Jest to naturalny sposób na rozwijanie swojego potencjału. Cokolwiek przyjdzie do Ciebie w spontanicznym tańcu, możesz zabrać do swojego życia.

Regularne spotkania pozwalają rozwinąć naturalną świadomość ciała, uwalniają zastałe programy i emocje, pozwalają na ekspresję i swobodę nie tylko podczas zajęć, ale w całym Twoim życiu. Regularny ruch w naturalny sposób podnosi energię, podnosi poziom endorfin i poprawia funkcjonowanie Twojego mózgu.

Ta niezwykle prosta i jednocześnie głęboko transformująca metoda pomogła już setkom tysięcy ludzi na całym świecie.

Nie ma dwóch takich samych prowadzących, każdy poprzez swoje życiowe i zawodowe doświadczenia, tworzy coś niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju.

W swoje warsztaty wplatam narzędzia bazujące na psychologii zorientowanej na proces, a swoją wiedzą i doświadczeniem pomagam uczestnikom zrozumieć znaczenia i wskazówki pojawiające się w trakcie tańca. Wszystko odbywa się w bardzo otwartej i wspierającej atmosferze.

Z całego serca zapraszam, aby doświadczyć wspólnego ruchu oraz metod, jakimi pracuję. 🙂

*warsztat ruchu spontanicznego odbędzie się, jeżeli zbierze się grupa minimum 10 tancerzy – |BARDZO PROSZĘ O WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZAPISOWEGO| – od teraz, tak będzie zawsze, zostaniecie powiadomieni minimum dzień wcześniej czy tańczymy! Planuję spotykać się co dwa tygodnie. Zachęcam do regularnej praktyki, taka daje największe efekty. 🙂 ZAPISY: https://goo.gl/forms/xHlul7mbKAlernGC2
  • Limit: 20 osób.
  • Wkład: 50zł / 40zł przy wcześniejszej wpłacie.
  • Co ze sobą zabrać: luźny strój na zmianę i wodę do picia.
  • Gdzie: ul. Towarowa 22 – Fitnessja