Świat jest przepełniony ukrytym potencjałem. Doświadczenia wewnętrzne i zewnętrzne pokazują Ci dokładnie to, co jest najważniejsze na tym etapie Twojej drogi rozwojowej.

Otwórz swój umysł, ciało i serce na płynące informacje. Przyszłość już istnieje jako potencjał zawarty w tym, czego aktualnie doświadczasz.

Energia (nowy sposób funkcjonowania), której potrzebujesz w tym momencie swojej Życiowej historii, najczęściej ukryta jest pod nieprzyjemną dla Ciebie formą, dlatego nie zatrzymuj się na formach i automatycznych reakcjach. Idź dalej do esencji zdarzeń.

Przykładowo, ktoś bardzo spokojny i miły może ciągle spotykać na swojej drodze agresywnych mężczyzn. Nasz bohater może mieć jednocześnie szereg przekonań, które nie pozwalają mu „próbować” w swoim życiu być bardziej takim jak to, co pozornie zaburza jego harmonie.

Im więcej pojawia się okazji do wejścia w kontakt z tą energią, tym bardziej zamyka się w starym, znanym i bezpiecznym systemie, a powtarzające się sytuacje wywołują coraz większy stres.

Gdyby jego struktury psychiczne były bardziej elastyczne lub gdyby zgłębił ten temat podczas warsztatu czy sesji ze specjalistą, wtedy miałby możliwość odkryć to, co w tej energii jest mu najbardziej potrzebne. Może chodzi o siłę, pewność siebie, może o sprawczość, tylko nasz bohater jest w stanie się tego dowiedzieć, a najlepszym na to sposobem jest zagłębienie się w doświadczenie.

Myślenie i gdybanie to za mało, potrzebujesz zostawić ograniczający umysł, swoją znaną tożsamość i pozwolić sobie stać się, choć na chwile, więcej niż byłeś – wejść w doświadczenie nowego, pozwolić sobie mimo zaprogramowanego oporu przyjąć inny punkt widzenia.

I z tego miejsca w piękny sposób można tworzyć przestrzeń na Życiowe zmiany, przestrzeń na nowe w swoim Życiu.

Spójrz na zdjęcie poniżej i wyobraź sobie, że każdy z tych zewnętrznych motyli przepełniony jest ukrytym potencjałem.

Otwórz się na informacje, na zmianę. Jest tak wiele do odkrycia.

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.