W ogrodzie Twojej psychiki znajduje się wiele takich kwiatów. Niektóre otwierają się i otworzą w swoim naturalnym tempie, gdy nastaną odpowiednie warunki.

Inne niestety są i pozostanę zamknięte, ponieważ wymagają Twojej specjalnej opieki. Potrzebują bliskości, dokładnemu przyjrzenia się im i ich potrzebą. To, co je zatrzymuje, musi zostać uświadomione i zaadresowane. Te kwiaty wołają, abyś się nad nimi pochylił i zaopiekował.

W procesie rozwoju przejawiają się one jako trudne procesy, problemy, nieprzyjemne doświadczenia i słabości. Niektóre rozwiążą się same, ale te, które wracają i sięgają głęboko, wymagają od Ciebie pracy wewnętrznej.

Często właśnie te zamknięte kwiaty okazują się najpiękniejszą ozdobą Twojego ogrodu.

Tak pokierowałem swoim życiem, aby móc pomagać i towarzyszyć innym w ich procesie rozwoju. Mam do tego potrzebne narzędzia, podejście i doświadczenie. Pochyliłem się wraz z wieloma ludźmi nad ich psychiką, nad tymi obszarami i częściami osobowości, które wołają o uwagę. Jestem bardzo wdzięczny za rolę, którą wypełniam.

Napisz do mnie, jeżeli chcesz zaopiekować się swoim ogrodem. Zapraszam na sesje indywidualne przez Skype lub w Warszawie w gabinecie.

„Niech Ci kwitnie i się mnoży, niech się każdy kwiat otworzy.” 🙂


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.