Dzieciństwo i okres dojrzewania w dużej mierze stanowią o tym, kim jesteś teraz. Historie z przeszłości, często nieuświadomione lub wyparte, mają olbrzymi wpływ na kształt Twojej psychiki.

To co Cię spotkało i sposób w jaki tego doświadczyłeś wskazują na głębokie wzorce i procesy, które będą Ci towarzyszyć przez całe życie. Każdy z nas nosi w środku swoje wewnętrzne dziecko – jego zranienia, marzenia, słabości, ale też olbrzymi potencjał, który czeka na odkrycie i świadome wprowadzenie go do Twojej rzeczywistości.

Jeżeli wewnętrzne dziecko nie zostanie uzdrowione w człowieku, będzie on stale doświadczał podobnych problemów i trudności, w ten sposób historię z przeszłości próbują się dopełnić, szukają rozwiązania, uwagi i zaopiekowania.

Nawet wspaniały dom, kochający rodzice i wspierające środowisko nie są w stanie uchronić dziecka przed trudnościami związanymi z szukaniem swojego miejsca w wielkim i niezrozumiałym świecie. Za każdą trudną historią kryję się zablokowany potencjał, uwolnienie go pozwala Ci lepiej i pełniej funkcjonować w Twoim dorosłym życiu.

Ten warsztat da Ci możliwość powrotu do swojej przeszłości. W grupie przyjaznych Ci osób, wspierającej atmosferze i pod naszą opieką możesz wykonać pracę, której potrzebuje Twoje wewnętrzne dziecko.

Kontakt z naszym „małym ja” niesie radość i olbrzymią satysfakcję, a powstała ulga i nowe możliwości pozytywnie wpłyną na całe życie.

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu:
– zrozumiesz w jaki sposób Twoja przeszłość kształtuje Twoją teraźniejszość;
– poznasz i uwolnisz zamrożone części swojej osobowości z okresu dzieciństwa;
– powrócisz do trudnych wydarzeń, z miejsca gotowości spotkania się z nimi i z zasobami potrzebnymi do ich uzdrowienia;
– znajdziesz i wprowadzisz, najpierw do symulacji, a następnie całego swojego życia reakcje, których zabrakło w kluczowych momentach z przeszłości;
– uświadomisz sobie dynamikę najważniejszych relacji, które ukształtowały Twoje młode życie;
– obdarzysz swoje wewnętrzne dzieci miłością i akceptacją;
– wrócisz do marzeń i fantazji z dzieciństwa – odkryjesz w nich swój potencjał i możliwości rozwoju;
– przejdziesz przez cztery prowadzone sesje ruchu spontanicznego;
– opowiesz o swoich doświadczeniu w otwartej i wspierającej atmosferze;
– będziesz pod stałą opieką Kamila i Agnieszki w trakcie wykonywania ćwiczeń i procesów.

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.