Miłość jest najpotężniejszą siłą w naszym świecie. Śpiewamy o miłości, tańczymy dla miłości, opowiadamy historie i legendy o miłości, żyjemy dla miłości, zabijamy dla miłości i dla niej umieramy.

Wszyscy jej doświadczamy. Jesteśmy stworzeniami zrodzonymi z miłości, dlatego zawsze będziemy szukać spełnienia w połączeniu z drugim człowiekiem.

Cały świat opiera się na miłości…

Podstawową jednostką jest para kochających się ludzi. Z ich połączenia tworzy się rodzina i sieć dalszych połączeń. Rodziny tworzą społeczności, narody i cały wielki świat.

Jaka jest Twoja opowieść o miłości?

Jakkolwiek ją zinterpretujesz, nie sposób jej zignorować. Ale możesz ją zrozumieć. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego ciągle Ci się nie układa, a kolejni partnerzy zostawiają Cię na lodzie; jeśli nie potrafisz zrozumieć dlaczego, choć średnio co rok zmieniasz partnerkę, masz nieodparte wrażenie, że cały czas tkwisz w relacji z tą samą kobietą – ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś w związku z kimś, kogo kochasz, ale poza miłością pojawiają się tam energie złości, żalu, smutku lub inne, które Wam przeszkadzają – ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeżeli uważasz, że temat miłości Cię nie dotyczy, ten warsztat tym bardziej jest dla Ciebie!

Jeśli jesteś w szczęśliwym związku i chcesz spędzić Walentynki w nieszablonowy sposób, jednocześnie rozwijając i umacniając Waszą relację – zapraszamy.

Przyjrzysz się z bliska miłości i energiom pojawiającym się w Twoich relacjach. Przepłyniesz od źródła – schematów, jakie wyniosłeś z domu, aż do przyszłości, w której chcesz być. Nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami w związku i stworzysz metaforę na swój związek. A w tańcu otworzysz swoje serce na miłość.

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu:

– wytańczysz swoją miłość podczas 6 godzin ruchu spontanicznego
– opowiesz o swoich historiach miłosnych
– stworzysz swoją unikatową metaforę
– pokażesz swoją historię za pomocą ciała i ruchu
– zrozumiesz swoje ustawienie rodzinne i jego konsekwencje
– symbolicznie zaopiekujesz się swoją rodziną
– nauczysz się rozróżniać procesy wtórne i pierwotne w związkach
– poznasz zaawansowane techniki pracy wektorowej
– stworzysz szczegółową wizję swojego idealnego partnera
– zbudujesz mechanizm radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
– opowiesz o swoich doświadczeniach w kręgu

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.