Ten warsztat jest pomostem między tym, co stare a ukrytym potencjałem, który pragnie wyrazić się w Twoim życiu. Odkrywanie go i wypełnianie, prowadzi do poszerzania granic Twojej osobowości, a tym samym do pełniejszego funkcjonowania w świecie.

To, co Ci się przytrafia i sposób, w jaki tego doświadczasz, wskazuje na dostępne ścieżki rozwoju. Twoje historie, spotykani ludzie, sny, a nawet problemy i trudności nie są przypadkowe – w nich właśnie ukryty jest Twój potencjał rozwojowy.

Odpowiedzi na pytanie „Jaka zmiana jest potrzebna w moim życiu?” należy szukać nie w umyśle, ale w życiowych doświadczeniach. Przyszły „Ty” już istnieje w Tobie jako potencjał i na ten moment wyraża się w nieoczywisty sposób, wysyłając sygnały, zapraszając do dialogu i poznania go.

Mało kto uczy się słuchania i nawiązywanie kontaktu z samym sobą. Co więcej, Twoja stara tożsamość z obawy przed zmianą utrudnia ten proces.

Podczas tego warsztatu, w otwartej i wspierającej atmosferze przy użyciu metod psychologii zorientowanej na proces, oraz naszych innowacyjnych metod pracy z ciałem odkryjesz ukryty potencjał, który chce ujawnić się na tym etapie Twojej drogi rozwojowej.

Wyjątkowo na zakończenie zapraszamy na ceremonię spożywania wywaru z surowego kakaowca. Będzie to zarówno celebracja, jak i integracja oraz zwieńczenie całodniowej pracy.

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu:
– dowiesz się, jak nawigować w swoich życiowych procesach;
– poznasz zaawansowane metody psychologii zorientowanej na proces, służące do odczytywania i rozwijania sygnałów rozwojowych;
– odkryjesz swój ukryty potencjał, za którym stoją nowe sposoby funkcjonowania i zmiana tożsamości;
– rozpracujesz blokady uniemożliwiające zmianę i rozwój;
– znajdziesz sposoby na ekologiczne wprowadzenie zmiany do swojego życia;
– weźmiesz udział w trzech prowadzonych sesjach ruchu spontanicznego;
– weźmiesz udział w ceremonii spożywania wywaru z surowego kakaowca;
– opowiesz o swoich doświadczeniach w kręgu.

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.