Spotykamy się, aby we wspólnym ruchu celebrować radość, wolność i otwartość! Dzięki tym warsztatom możesz wyruszyć w taneczną podróż, odkrywając nowe kawałki samego siebie.

Jest to naturalny sposób na rozwijanie swojego potencjału. Cokolwiek przyjdzie do Ciebie w spontanicznym tańcu, możesz zabrać do swojego życia.

Regularne spotkania pozwalają rozwinąć naturalną świadomość ciała, uwalniają zastałe programy i emocje, pozwalają na ekspresję i swobodę nie tylko podczas zajęć, ale w całym Twoim życiu. Regularny ruch w naturalny sposób podnosi energię, podnosi poziom endorfin i poprawia funkcjonowanie Twojego mózgu.

Ta niezwykle prosta i jednocześnie głęboko transformująca metoda pomogła już setkom tysięcy ludzi na całym świecie.

Nie ma dwóch takich samych prowadzących, każdy poprzez swoje życiowe i zawodowe doświadczenia, tworzy coś niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju.

W swoje warsztaty wplatam narzędzia bazujące na psychologii zorientowanej na proces, a swoją wiedzą i doświadczeniem pomagam uczestnikom zrozumieć znaczenia i wskazówki pojawiające się w trakcie tańca. Wszystko odbywa się w bardzo otwartej i wspierającej atmosferze.

Z całego serca zapraszam, aby doświadczyć wspólnego ruchu oraz metod, jakimi pracuję. 🙂

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.