Kochani Tancerze,

Zapraszamy na kolejną LONG DANCE. Tym razem w głębokim kontakcie z przyrodą, w naturze, z dala od miasta. Dzięki temu będziesz mógł w pełni skupić się na sobie i wytańczyć to, czego najbardziej potrzebujesz. Spotykamy się pierwszego dnia lata, aby wspólnie celebrować.

Doświadczysz ponad dwudziestu godzin spontanicznego tańca, eksploracji swojego ciała w ruchu, spotkania ze swoimi emocjami i psychiką – jest to naturalna sztuka uzdrawiania i samopoznania. W głębokim kontakcie z naturą poszukasz wizji i wskazówek podczas Vision Quest. My jako prowadzący jesteśmy tam dla Ciebie w 100%, będziemy wspierać w procesach, towarzyszyć i jeżeli wyrazisz taką chęć, pracować indywidualnie podczas warsztatu.

Pomysł ten narodził się z naszej pasji, jaką jest taniec, ruch… sztuki, której jesteśmy oddani.

Efekty są zawsze wprost proporcjonalne do ilości włożonej energii, tyczy się to również ruchu spontanicznego. Krótkie sesje przynoszą tak wiele, jeżeli uczestniczyłeś w naszych warsztatach, to doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. To, co dla Ciebie przygotowaliśmy, jest czymś znacznie więcej. Dając tak wiele energii, uwagi i przestrzeni swojemu ciału, swojemu procesowi pozwalasz, aby zadziały się cuda.

Nieprzerwany taniec będzie prowadzony przez nas na zmianę. Każda wniesie swoją niepowtarzalną energię i stworzy kolejne muzyczne fale, które poniosą Cię w procesie.

Agnieszka, Sławek i Kamil

Taniec to dla mnie powrót do ciała, do mojego centrum. Nieskrępowana, pierwotna praktyka kontaktu z samą sobą, ze swoim prawdziwym, wewnętrznym ja.

W Twoim ciele zakodowane są wszystkie odpowiedzi, wszystkie stany i emocje. Żeby do nich dotrzeć nie trzeba wiele. Wystarczy zacząć słuchać, pozwolić sobie na ten naturalny ruch, niewymuszony, płynący z głębi Ciebie.

– Z całego serca zapraszam Cię do doświadczania siebie w ruchu. Agnieszka

Oddając się sztuce spontanicznego tańca, uczymy się zaufania, dotykając prawdy, dotykając swojego istnienia, wspólnego JAM JEST, boskiej energii, którą wszyscy jesteśmy połączeni. Doświadczamy własnej kreacji …
To dzieje się poza umysłem, kiedy go wyłączamy, kiedy przestajemy się z nim identyfikować. I tu czasem trzeba zalać się potem, dając miejsce na pęcherze, otarcia, na uzdrowienie i transformacje.

LONG DANCE to taniec, miejsce, przestrzeń gdzie będziesz mógł/a tego doświadczyć. Zobacz swoimi oczami wyobraźni moment, kiedy w tańcu znikasz … Kto wtedy tańczy? Kto z kim tańczy, kiedy my znikamy?

– Zapraszam z miłością ♥ Sławek
www.nataya.pl

Taniec, w swojej najprawdziwszej, spontanicznej formie, pozwala Ci doświadczyć prawdy o samym sobie. Gdy tańczysz w ten sposób, tańczy z Tobą całe Twoje życie, wszystkie relacje, wyzwania, marzenia i cały Twój nieodkryty potencjał – pełnia tego, kim jesteś i kim możesz się stać.

Najprościej mówiąc, to co jest najważniejsze w tym momencie, na Twojej drodze rozwojowej, pojawia się w trakcie spontanicznego ruchu jako odczucia, obrazy, myśli, blokady a czasem jako ekstatyczne i mistyczne doznania, które umykają wszelkiej logicznej analizie czy ocenie.

Na co dzień funkcjonujesz ograniczony swoją psychiką, aktualną tożsamością, przyzwyczajeniami i przekonaniami – poddając się naturalnemu ruchowi, opuszczasz znane Ci granice, wyruszasz do tajemniczej krainy możliwości. To w niej mieszka Twój nieodkryty potencjał, tam znajdują się odpowiedzi na pojawiające się pytania i wyzwania życiowe.

– Zapraszam z całego serca, to będzie niezwykła podróż. Kamil

PROWADZĄCY :
Agnieszka Engel
Kamil Andrzej Mróz
Sławomir Gęściak

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.