Każdy człowiek posiada ciało i głos, ale tylko nieliczni czerpią olbrzymie korzyści płynące z praktykowania świadomego poruszania się i śpiewu. Podczas tego warsztatu nauczysz się, jak wykorzystywać to, co naturalnie zostało Ci dane. Doświadczysz, w jaki sposób możesz rozwiązywać życiowe trudności, radzić sobie z trudnymi emocjami, uzdrawiać wewnętrzne konflikty oraz jak za pomocą tych metod wzrastać i rozwijać swój potencjał.

Ciało jest lustrem życia. Twoje ciało posiada pamięć, której umysł nie jest świadomy. Każdemu nerwowi czuciowemu przypisany jest nerw motoryczny. Każdy impuls czuciowy niesie impuls motoryczny. Każde odczucie, które kiedykolwiek się pojawiło, miało swój motoryczny odpowiednik. Wszystko, czego doświadczyłeś, jest zapisane w Twoim ciele. Każdy ruch ukrywa głębokie znaczenie.

Wprowadzanie nowych sposobów poruszania się prowadzi do doświadczania nowych sposobów funkcjonowania w świecie. Praca z ciałem daje Ci możliwość zauważenia schematu, w jakim żyjesz, doświadczenia go w pełni, a następnie dokonania zmiany. Może się to wydarzyć niemal samoistnie, gdy pozwolisz, aby Twoje ciało przejęło kontrolę. Każdy problem zawiera w sobie rozwiązania, a ruch może być kluczem do odnalezienie go.

Głos to nie tylko podstawowy środek komunikacji międzyludzkiej, ale też wspaniałe narzędzie do głębokiej pracy wewnętrznej. Pracując za pomocą tej naturalnej, intuicyjnej metody możesz z łatwością połączyć się ze swoją nieświadomością, co pozwoli uwolnić zablokowane emocje, otworzyć się na samego siebie i wyrazić to, co w Tobie głęboko uśpione.

Pracując za pomocą śpiewu, możesz pozbyć się napięć i uzdrowić wszystkie obszary Twojego życia. Pamiętaj, że śpiew intuicyjny to nie to samo co śpiew sceniczny, umiejętność „ładnego śpiewania” nie jest tu potrzebna, każdy z nas, potrafiący oddychać i wydawać dźwięki, może wiele skorzystać na pracy z głosem.

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatów:
– nauczysz się odczytywać sygnały płynące z Twojego ciała
– poznasz praktyczne narzędzia pracy z ciałem i głosem
– zbudujesz głębszą relację ze swoim ciałem
– doświadczysz głębokiego ruchu spontanicznego
– za pomocą własnego głosu otworzysz się na kontakt ze swoją podświadomością
– z dźwiękiem uwolnisz zablokowane emocje
– odkryjesz jak być w harmonii z innymi, będąc jednocześnie w harmonii z samym sobą
– dowiesz się w jaki sposób możesz pracować z dźwiękiem
– dowiesz się jak stosować poznane metody w codziennym życiu
– opowiesz o swoich doświadczeniach w kręgu.

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.