Każdy człowiek ma swoje własne niepowtarzalne ograniczenia, Ty również. To, co dla jednych przychodzi naturalnie i nie stanowi żadnego problemu, innym spędza sen z powiek, wiążę się z olbrzymim stresem i jest bardzo często wręcz niewykonalne.

Ograniczenia są efektem Twojej ograniczonej osobowości. To, co NIE ZAWIERA się w sferze 'ja’, to, z czym się NIE UTOŻSAMIASZ, to, co jest Ci NIEZNANE i to, z czym masz NEGATYWNE SKOJARZENIA, jest dla Ciebie niedostępne. Bardzo często ograniczenia powstają jako rezultat NIEKORZYSTNYCH PRZEKONAŃ, które w przeszłości przejąłeś od kogoś, najczęściej od rodziny i środowiska.

Wszystko to, o czym piszemy, ma swoje odzwierciedlenie w ciele i głosie. Umysł może Cię oszukać, ciało i głos zawsze pokażą prawdę o Twoim wnętrzu. To, w jaki sposób się poruszasz, postawa ciała, niewykorzystywanie przestrzeni lub niektórych części ciała, niechęć lub wręcz niemożność pokazania pewnych gestów i wydania z siebie niektórych dźwięków to tylko niektóre sygnały wskazujące na wewnętrzne ograniczenia.

Za pomocą ciała i głosu możesz zlokalizować blokady/ograniczenia, odnieść je do swojego życia, dokładnie zrozumieć ich naturę, aby ostatecznie zniwelować negatywny wpływ, a nawet wykorzystać je jako swoich sprzymierzeńców!

Zrealizujesz to poprzez uczestnictwo w głębokich ćwiczeniach indywidualnych, w parach i grupach. Oprócz wielu ćwiczeń i inspirującej wiedzy przejdziesz przez sesję prowadzonego ruchu spontanicznego oraz sesję prowadzonego śpiewu intuicyjnego. Obecność i energia grupy wspiera indywidualne procesy zmiany każdego z uczestników.

Nasza praca bazuje na psychologii zorientowanej na proces, pracy z ciałem i głosem, ale przede wszystkim na naszych osobistych doświadczeniach pracy z ludźmi.

Taki warsztat to również świetna zabawa i okazja do poznania nowych ciekawych ludzi, którzy pragną rozwijać się w nieco niekonwencjonalny sposób. 😉

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu:
– poznasz swoje ograniczenia;
– nauczysz się kontaktować się z częściami swojej osobowości za nie odpowiedzialnymi;
– wykorzystując poznane narzędzia rozbroisz swoje ograniczenia;
– znajdziesz nowe, korzystniejsze sposoby, aby zaspokoić części ograniczające;
– poznasz praktyczne narzędzia do pracy z ciałem i głosem;
– przejdziesz przez prowadzoną sesję ruchu spontanicznego;
– przejdziesz przez prowadzoną sesję śpiewu intuicyjnego;
– z dźwiękiem uwolnisz zablokowane emocje;
– dowiesz się, jak stosować poznane metody w codziennym życiu;
– opowiesz o swoich doświadczeniach w kręgu.

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.