Od kiedy tylko pamiętam, byłem niezwykle zafascynowany ludźmi i relacjami między nimi. Największą radość sprawia mi dobre towarzystwo, możliwość prowadzenia ciekawych rozmów, wspólne odkrywanie nowych koncepcji i dzielenie się doświadczeniami.

Uwielbiam poznawać nowe osoby, ich wewnętrzne światy, przekonania i pomysły. Z wykształcenia jestem psychologiem, z zamiłowania trenerem rozwoju osobistego i spontanicznym tancerzem.

O mojej pracy:

Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Dodatkową wiedzę oraz praktyczne umiejętności i metody pracy z ludźmi zdobywałem intensywnie szkoląc się, a następnie współpracując z firmą PJM International.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Lata 2013 – 2015 były okresem największego rozrostu i zasięgu firmy, w samym sercu której się znajdowałem. Organizowaliśmy warsztaty i szkolenia z olbrzymią częstotliwością. Moim zadaniem było opiekowanie się ludźmi oraz wspieranie w procesach.

Każdy z uczestników był inny – nie wyobrażam sobie lepszych warunków do ćwiczenia umiejętności pracy z drugim człowiekiem. Dzięki temu miałem okazję spotkać się z poważnymi wyzwaniami i trudnościami.

Bardzo szybko zostałem wybrany „człowiekiem od zadań specjalnych.” Zdarzało się, że przez kilkanaście dni od rana do późnych godzin wieczornych brałem udział w programie, pomagając, tłumacząc i udzielając indywidualnych sesji.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

W roku 2014 zacząłem prowadzić swoje autorskie warsztaty, z czasem dotykając coraz głębszych i poważniejszych tematów. W roku 2015 rozpocząłem pracę indywidualną z klientami. W tym samym czasie dołączyłem do Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu.

Podejście psychologii zorientowanej na proces w znacznym stopniu zrewidowało moje spojrzenie na rozwój osobisty. Otwartość na dziejące się zmiany, postrzeganie każdego doświadczenia, jako potencjalnej informacji rozwojowej, w połączeniu ze skutecznymi metodami rozwijania sygnałów, komunikacji między różnymi częściami osobowości oraz praca z ograniczeniami okazały się przełomowe – z wielką radością obserwuję, jak to podejście pomaga klientom, mi oraz moim bliskim w życiu osobistym.

Od ponad trzech lat pracuję jako psycholog w innowacyjnej szkole NoBell w Konstancinie. Uczę młodzież medytacji, praktycznej psychologii, filozofii, etyki i prowadzę ponad 30 spotkań indywidualnych konsultacji w tygodniu.

Oferuję sesje indywidualne przez Skype, jak i w gabinecie oraz warsztaty rozwojowe w całej Polsce.

Tutaj znajdziesz ukończone przeze mnie kursy, szkolenia i warsztaty.