Wkurzasz się czasem na cały świat? Masz ochotę zwinąć się w kłębek, posłuchać smętnej muzyki lub wręcz przeciwnie – roznieść cały pokój na drobne kawałki? A może po prostu chcesz, żeby wszyscy dali Ci święty spokój, nie zawracali głowy? Czy czujesz się czasem kompletnie niezrozumiany/a? Albo to Ty nie rozumiesz tego świata, a na dodatek „oni” wiecznie się o coś czepiają?

Gratulujemy! Właśnie przechodzisz przez okres dojrzewania.
Ten burzliwy okres kilku lat ma ogromny wpływ na kształtowanie się Twojej osobowości, podejścia do świata, ludzi i siebie samego. Klasyczny model wychowania nie zapewnia przestrzeni na ogrom i różnorodność emocji oraz ekstremalnych stanów psychicznych, które naturalnie towarzyszą każdemu młodemu człowiekowi.

Nowoczesne podejścia psychologiczne, aby były wsparciem w procesie dorastania, muszą liczyć się z niezwykłym charakterem doświadczeń, mnogością i zmiennością stanów emocjonalnych oraz brakiem stabilności. Stworzenie wewnętrznego przyzwolenia na „wariactwa” związane z dorastaniem, znacznie ułatwi Ci wejście w dorosłość.

Metoda, którą pracujemy, opiera się na doświadczeniu, ruchu, jest intuicyjna, elastyczna, otwarta na wielorakość doświadczenia, niczym nieograniczona. Przy okazji jest bardzo przyjemna!

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu:

  •  nauczysz się w pełni wyrażać i akceptować swoje emocje;
  • poznasz sposób na wydobycie informacji ukrytych za stanami psychicznymi;
  • dowiesz się, co ma do powiedzenia nowoczesna psychologia na temat myśli i emocji;
  • poczujesz wolność i swobodę w ruchu, w byciu;
  • przejdziesz przez prowadzoną sesję ruchu spontanicznego;
  • powiesz o swoich doświadczeniach w kręgu.