Co jest Twoją największą słabością?

Samo spojrzenie w jej stronę wymaga olbrzymiej odwagi i samoświadomości. Twoje słabości, tak samo, jak silne strony, oraz ich wzajemne relacje są niepowtarzalne. To, co dla jednego przychodzi z łatwością, wręcz automatycznie, dla innych może być trudne, a nawet niewykonalne w danym momencie.

To nie przypadek sprawił, że tak jest. Twoja osobowość, jej słabe i silne strony, to mapa Twojego życia. Pokazują one przeszłość, ale również i co ważniejsze Twój potencjał!

Jeszcze 5 lat temu jedną z moich największych słabości było zablokowane ciało i niezdolność do wyrażania siebie. Gdyby nie poznane metody, praktyka i integracja, dalej trwałbym w tym stanie – ograniczony i nieszczęśliwy.

Na pewno nie powstałby ten wpis ani żaden z poprzednich. Pamiętam, z jakimi olbrzymim dyskomfortem, wiązało się dla mnie publiczne zabranie głosu. O tańcu i śpiewie nie było nawet mowy!

Teraz uczę spontanicznego tańca, śpiewem intuicyjnie, przemawiam do ludzi, organizuję warsztaty, nagrywam filmy i prowadzę webinary. Praca z ekspresją stała się moją pasją i znaczącą częścią tego, co robię dla ludzi.

Zaopiekuj się swoją słabością, rozbrój ograniczające przekonania i wreszcie zrób dla niej miejsce, tak aby mogła wzrastać i mieć wpływ na Twoje życie.

Dzięki temu może nastąpić trwała zmiana osobowości, zmiany w życiu, poczucie olbrzymiej ulgi i spełnienia.

Categories: Inspiracje

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.