Zastanów się proszę nad tym jaki blisko jesteś ze sobą, ze swoimi wewnętrznymi przeżyciami, motywacją i wizją siebie.

Są ludzie na świecie, którzy do ostatniego tchnienia pozostają gdzieś „po za”. Nieświadomi, zagubieni. Działają automatycznie, powielając wciąż te same schematy, aż po grób.

Są też ludzie, którzy są w głębokim kontakcie z samym sobą, a dzięki temu również z innymi ludźmi. Samoświadomość sprawia, że wszystkie decyzje, na które się decydujesz są 100% spójne z Twoim prawdziwym JA, nie z jakimś standardem narzuconym przez autorytet.

Ta różnica nie jest przypadkowa, nie jest to również magiczne zrządzenie losu. Ci drudzy wykonują pewne operacje mentalne, których pierwsi nie robią. Taniec jest idealnym narzędziem do tego aby pogłębić kontakt ze sobą i z innymi.

Świadomy Ruch pozwala Ci połączyć się ze ze swoją głębią. Z całą tą wewnętrzną dynamiką rozgrywająca się w środku.

Nie wiem czy wiesz ale żyje w Tobie wiele części Ciebie. To te konstrukty psychiczne sprawiają właśnie, że raz masz ochotę leniuchować a innym razem ciśniesz od rana do nocy. Są części Ciebie, które znasz i lubisz, którymi często się kierujesz oraz takie, które są ukryte.

Można to porównać do plemienia, w którym żyje wiele różnych osób. Każda ze swoją własną historią, indywidualną motywacją i charakterystyczną jakością. Pewne jest, że każdy członek plemienia chce dla Ciebie jak najlepiej, jego uczynki są kierowane pozytywną intencją. Czasem po prostu metody używane do zrealizowanie jej nie są najlepsze.

Pewne jest też to, że to Ty jesteś przywódcą/wodzem/szamanem. A to jest bardzo wielka odpowiedzialność.


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.