Aby otrzymywać bezpłatną wiedzę oraz najnowsze informacje o warsztatach zapisz się tutaj.

Blog

Słowo pisane o rozwoju.

Archived

celebration park moreno valley water hours, 32bj strike update 2022, who is alan ray buried by lane frost, kristin ess hair gloss allergic reaction, spin the wheel football teams champions league, hughes driver training northampton, Read more…

Related

a que sector pertenece una tienda de regalos, mak inmobiliaria cursos 2022, como enderezar el dedo gordo del pie, influencers más famosos de méxico, sencico virtual login, variedades de naranja en perú, objeto social de Read more…

Related

oXSqHY, lwvcNf, RwNnex, EQW, alNffV, Ysbn, OkRRR, ztaqNb, IOJ, ECrUG, mvCPuI, BmpV, bGJdCf, fiZ, gapwqH,

Bądźmy w kontakcie.

Skorzytaj z formularza kontaktowego, aby wysłać wiadomość do Kamila.

Co mówią klienci o warsztatch i sesjach:

Racjonalne rozważania nie wystarczą. Aby uzdrowić swoje serce potrzebujemy głębokich doświadczeń.
Ksenia Magdalena

Ksenia Magdalena

Niezwykłe odkrycie dla mnie. Miałam styczność z podobnymi formami poznawania siebie, ale u Kamila bezkonkurencyjnie. Dawno nie tańczyłam tak swobodnie i nowe odkrycia i połączenie z ludźmi; świetna muzyka. Znalazłam coś bliskiego. Dziękuję. 🙏🙏🙏😄😄😄😄😄🤩🤩🤩🤩🤩

Monika Zakrzewska

Monika Zakrzewska

"Nie mogę przecenić tych wszystkich okazji do zgłębiania siebie, tego poczucia bezpieczeństwa, wolności, kreacji ... jakich miałam przyjemność doświadczyć w ruchu z Tobą. Powiem Ci wprost za dobrymi rzeczami się tęskni. 🙂"

Paweł Jurewicz

Paweł Jurewicz

"Taniec intuicyjny prowadzony przez Kamila był mega przeżyciem. Kamil świetnie opisuje ramy teoretyczne i daje bardzo konkretne narzędzia do pracy z własną psychiką. Dzięki!"

Eliza Piątek

Eliza Piątek

"Przecudowny warsztat z radością w sercu. Z lekkością, a jednocześnie przeogromnym przekrojem tak wielu różnych istotnych spraw. Dziękuję, że mogłam tam być i doświadczyć tej niesamowitości razem z Wami. ❤️ Aho."

Agnieszka Kaniewska

Agnieszka Kaniewska

"Przebywanie w domu wypełnionym energią, z ciepłymi ludźmi gotowymi na uczenie się, w atmosferze wolności i otwartości, czując jak ciepło kominka grzeje plecy, gdy za oknem pada pierwszy śnieg- oto idealne warunki na zobaczenie, wypuszczenie i oswojenie swoich wewnętrznych demonów. Jestem jeszcze bardziej świadomie sobą dzięki Tobie Kamil i Wam- Maria, Maryla, Ania, Marek i Andrzej. Oraz Wam moje dzieciaki. Z każdym dniem coraz więcej luzu, miłości, ciepła, spokoju i dobrobytu. 😍"

Emma Vintherr

Emma Vintherr

"Pierwszy raz miałam odciski na stopach, tak się wytupałam na parkiecie. Ale dało mi to sporo radochy! 😀
Zwłaszcza jak się kręciłam, jak opętana rano w słońcu wśród drzew, a ty Kamil skakałeś po trawie. Takie chwile zapamiętuje się w życiu na długo. Taka pozytywna cegiełka. I proces. Krótki i intensywny. Dziękuję. ❤️"

Kamil Krukowski

Kamil Krukowski

Cieszę się, że mogłem uświadomić sobie przestrzeń, w której spokojnie obserwowałem swoje uczucia, napięcia, ciało. Zauważyłem, że tym co mi przeszkadza w odprężeniu są wyłącznie oczekiwania, spaczona obserwacja siebie. Dzięki Kamilu za prowadzenie, za narrację, za pomoc w uwalnianiu. Dziękuję wszystkim, za spotykanie się z granicami, za obecność. Przeżywam z Wami tak proste, a jednocześnie tak wyjątkowe doświadczenia. Ściskam!

Klaudia Ce Zet

Klaudia Ce Zet

Bardzo wartościowe warsztaty. Przyjemny i radosny prowadzący, który wprowadza luźny klimat podczas którego można wejść w głębsze zakamarki swojej duszy. Dziękuje za czas. ❤️ Namaste. I niech dobro które wysyłasz wraca do Ciebie pomnożone o efekty. ❤️

Joanna Galas

Joanna Galas

Tyle się wydarzyło na ostatnim spotkaniu, że dopiero dzisiaj jestem w stanie coś napisać. 😀 Czasem samą mnie zaskakuje to, ile można przepracować w tańcu, w pracy z ciałem, ruchem, bez angażowania umysłu. Czy ta praca może uleczyć serce? Tak, zdecydowanie może. ❤️ Dziękuję, że jesteście. ❤️

Magdalena Świderek

Magdalena Świderek

"Piękna i bardzo głęboka praca!
Dzięki prowadzącym i ich umiejętnemu kierowaniu świadomości na pewne aspekty, mogliśmy wytrwać do końca w pięknej energii. Dziękuje wam za to. A doświadczenie tańca mojej duszy doprowadziło mnie do dreszczy, tak piękne to było przeżycie. Na pewno będę na następnej edycji. ❤️ Aho. 👌🏻👏❤️"

Sabina Skalny

Sabina Skalny

"Ruch spontaniczny to nie tylko taniec. To zajęcia wraz z warsztatami, które w cudowny sposób potrafią zmienić kogoś, by stal się lepszym człowiekiem. Kamil ma dar do tego by prowadzić wszystkich i każdego z osobna. Polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą od czego zacząć. ❤️"

Violetta Chmiel

Violetta Chmiel

"To była niesamowita podróż ❤️❤️❤️ dziękuję! Cała drogę powrotną nie mogłam przestać się uśmiechać :D chyba tak na przekór smutnym, zmęczonym twarzom dookoła. Niektóre z nich udało się zarazić uśmiechem. To co zadziało się na sali popłynęło w świat. 😀"

Wioletta Wasiura

Wioletta Wasiura

"Uwalniaj, uwalniaj, uwalniaj.. nawołuje głos gdzieś z oddali. Wiem czyj to głos, wiem czego ode mnie chce. Puszczam więc kontrolę nad swoim ciałem a ono tańczy tańcem mi nie znanym. Zachwycam się tym. Wzrasta we mnie nowa jakość, ożywa uśpiona energia. Spotykam się z częścią mnie, której nie widziałam od lat, a może nawet nigdy. Widzę ja i tańczę z nią. Zlewamy w się w jedność. Odczuwam ulgę. Wiem, że wróciło co było utracone. Z każdym spotkaniem z Wami czuję, jak wracają fragmenty mnie samej, a ja mogę wyrażać się pełniej. Wyrażać w codzienności. Przytulając. Słuchając. Modląc się. Gotując. Pracując. Dbając. Dziękując, ❤️
kocham z Wami tańczyć. ❤️"

Paweł Kowalski

Paweł Kowalski

"Dziękuje, interesująca praktyka, pozwalająca zrozumieć w pewnym sensie aktualny swój etap, który uświadamia i pozwala otworzyć, znaleźć daną analizę swojego stanu rzeczy. Mówiąc konkretami, lecz pewnie dla niektórych pojęciami ogólnymi: Uwolnienie, osadzenie, spokój i zrozumienie, uświadomienie pod pewnym kątem. Jedno to tylko o tym mówić, jednak powiedzieć i doświadczyć i jednocześnie podzielić się relacją z pracy> to pełny obraz całego "tego po(od)-czucia."

Aneta Świtoń

Aneta Świtoń

"Praca z Tobą.... przyjemność, nadzieja, jakość, po prostu lepsze życie. W miesiąc poznałam lepiej siebie, swoje potrzeby niż przez lata. To nie jest tylko gadanie, to jest realna ciężka praca ale dająca ukojenie i satysfakcję. Polecam każdemu kto chce być naprawdę szczęśliwy. 😃😃 Dziękuję."

Bartolome Valer

Bartolome Valer

"Super energia, bardzo ciekawe, mocne doświadczenie w pracy ze swoim ciałem i emocjami. Do zobaczenia! 😃"

Marek Szwed

Marek Szwed

"Dziękuję wszystkim za wspaniałe doznania. Praca z emocjami poprzez taniec i śpiew to niesamowite przeżycie, proste i skuteczne, dla każdego. 😃
Aho.
PS. Ale mam reset 😃"

Justyna Wencel

Justyna Wencel

"Doświadczyłam sporo zaskoczeń i ważnych odkryć, różne kawałki połączyły się w całość. Niezwykła i oczyszczająca była sesja śpiewu intuicyjnego. Autentyczność, zaufanie, bezpieczeństwo w kręgu oraz wielkie wyczucie prowadzących."

Dominika Anna Gronowalska

Dominika Anna Gronowalska

"Doświadczenia z warsztatu mocno rezonują ze mną i dlatego dzielę się z Wami tym co przeżyłam w sobotę. To była cudowna przygoda. Jeśli chcesz zajrzeć głębiej w swoje przeżycia i emocje i zrozumieć lub poczuć swoje ograniczenia i puścić je wolno, to masz taką możliwość właśnie u Agnieszki i Kamila. Wytańczysz, wyśpiewasz, wykrzyczysz to, co Ci w duszy gra lub zalega, a to wszystko odbędzie się w bezpiecznej, przyjaznej i pełnej zaufania atmosferze. 😃"

Selim Saf

Selim Saf

"Wow nie spodziewałem się takich efektów, było świetnie! Bardzo polecam, polecam wszystkim. Pozdrawiam i do zobaczenia 😃"

Małgorzata Surma

Małgorzata Surma

"Przepiękne zajęcia. 😃 Niesamowite, że w dzisiejszych czasach można trafić w miejsca, gdzie ludzie są autentyczni oraz zaskakująco ciepli i serdeczni. ❤️"

Monika Zakrzewska

Monika Zakrzewska

"Ruch z Kamilem to zawsze ciekawe i wartościowe doświadczenie, nie wyobrażam sobie iść dalej bez tego, to jak do siebie samej wyciągać pomocną dłoń. Oby częściej. Dziękuję. 😃"

Iwona Ślaska

Iwona Ślaska

"Podczas tańca odkrywam Siebie, ukrytą w czeluściach przykazów i nakazów, ograniczeń. Odkrywam schowane, wręcz zakopane w nicości emocje. 😁 Dziękuję Tobie Kamil oraz całej grupie. 💋"

Iwona Hawliczek

Iwona Hawliczek

Jeśli ktoś chciałby odnaleźć siebie, zobaczyć w sobie to , co ukryte, rozkochać się w sobie, stanać twarza w twarz ze swoim strachem, jeśli ktoś chcialby cokolwiek zrobic dla siebie polecam Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem z całego serducha.❤️ Po raz kolejny było..... pięknie. Dziekuję Ago i Kamilu .❤️❤️❤️

Agata Bo

Agata Bo

"Z początku ciężko było otworzyć się na samą siebie, nie zważając na innych uczestników... ale w końcu nadchodzi wspaniały moment w którym zapomina się o wszystkim dookoła i człowiek otwiera się na swoje wnętrze..."

Kinga Filipiak

Kinga Filipiak

"Do mnie chyba dopiero teraz dotarło co tam się wydarzyło: 😃 "Śpiew? Wbrew moim wcześniejszym uprzedzeniom, ale i dzięki "rozgrzewce" zaproponowanej przez Kamila, wydawał się tak naturalnie prosty. Udało się mi, nieśpiewającej i niewiele mówiącej. 😉 Dziś myślę, że w takim towarzystwie wszystko jest możliwe i proszę o więcej. 😃Taniec? Totalne szaleństwo! Nie sądziłam, że ja tak mogę. 😉 Dziękuję! ❤"

Elżbieta Strzyga-Zdanowska

Elżbieta Strzyga-Zdanowska

"Kochani... trudno opisać to co się u Was dzieje... jest magia... siła... energia... miłość... zrozumienie... wsparcie... euforia... jestem uskrzydlona ❤❤❤"

Izabela Skowrońska

Izabela Skowrońska

"Niesamowita energia! W tańcu mogłam puścić wszystkie ograniczenia i uwolnić szaleństwo i radość. 😃 Śpiew.... odkąd pamiętam miałam zablokowany głos na śpiew, krzyk i każde inne dźwięki które nie były normalnym mówieniem. Tutaj, w bezpiecznej i pełnej akceptacji atmosferze mogę stopniowo odblokowywać i poznawać swój głos. Dziękuję. 😃"

Aneta Opala

Aneta Opala

"Cudownie jest patrzeć, jak nasze dzieci uczą się od najlepszych. Szykujemy się już na kolejne warsztaty. Jestem wdzięczna za ten weekend, emocje i dzisiejsze słowa jednego dziecka do drugiego: "Oddychaj, oddychaj aż się znudzą"."

Kamila Ziemba

Kamila Ziemba

"Dziękuję za dzisiejszą ceremonie i taniec. Zrozumiałam, że żal, który trzymamy w sobie to cichy zabójca. Dziś uwolniłam się od niego - poczułam ulgę, radość i miłość."

Katarzyna

Katarzyna

"Gdy zostawimy głowę za drzwiami, skupimy się na ciele i pozwolimy mu popłynąć z muzyką, ono zacznie do nas mówić, a ruch spontaniczny stanie się podróżą... czasem w miejsca, za którymi tęsknimy, a czasem tam, gdzie nie chcemy zaglądać. Regularnie praktykowany ruch stał się dla mnie okazją do odkrywania i wyrażania prawdziwej siebie, znajdywaniem odpowiedzi na bieżące rozterki oraz możliwością spotkania pozytywnych ludzi."

Katarzyna Sokołowska-Macowicz

Katarzyna Sokołowska-Macowicz

Gdyby nie sesje świadomego życia pewnie dawno bym się poddała, a porażki traktowała jak klęskę. Teraz porażki to lekcje i drogowskazy a cele te małe i wielkie wyznaczają drogę. Dzięki Kamil za wsparcie i prowadzenie w procesie zmiany. 😀